Dzień Babci i Dziadka

22.01.2018 r. świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

Tak też było w Niezapominajce, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Grupa Smerfików przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne oraz ruchowe. Dumni dziadkowie przez cały czas trwania uroczystości chętnie brali aktywny udział we wspólnej zabawie. Na zakończenie każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy własne prace plastyczne.

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.