Obiekt

ŻŁOBEK SKŁADA SIĘ Z:

1 Sali dydaktycznej zaprojektowanej z najwyższą starannością tak aby dzieci były w niej bezpieczne, a jednocześnie odczuwały przyjazny klimat miejsca. Meble w sali są certyfikowane i atestowane, stoliki i krzesła są profesjonalne – drewniane o odpowiedniej wysokości i szerokości, sala wyposażona jest też w projektor oraz tablicę interaktywną.

2 Toalety przystosowanej do potrzeb najmniejszych dzieci po to, żeby zachęcić maluchy do samodzielnego korzystania z ubikacji.

3 Szatni sąsiadującej z salą dydaktyczną, każdy podopieczny posiada swoją szafkę opisaną ulubioną postacią z bajki.  

4 Profesjonalnej sali gimnastycznej oprawionej w lustra i miękkie wykładziny. Wyposażenie sali gimnastycznej przed zakupem było konsultowane z fizjoterapeutą dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzać efektywne zajęcia z zakresu gimnastyki korekcyjnej.

5 Gabinetów terapii. Jest to miejsce pracy indywidualnej z dzieckiem, więc atmosfera sali jest wyciszająca i skłaniająca do koncentracji poprzez jednolite i stonowane barwy.

6 Trzech nowocześnie wyposażonych placów zabaw. Sprzęty i zabawki wykorzystywane na zewnętrznych placach zabaw są certyfikowane i posiadają atesty bezpieczeństwa, regularnie czyszczone i serwisowane.

7 Ogródka, gdzie w okresie wiosenno letnim dzieci sadzą i pielęgnują warzywa oraz owoce. 

8 Boiska do gry w piłkę nożną.

9 Dodatkowego terenu zajęć ruchowych (gry zespołowe, jeździki, miejsce do gry w koszykówkę)

 

 

 

 

 

dsc_0010 dsc_0012 dsc_0021 dsc_0024 dsc_0026 dsc_0031 dsc_0038 dsc_0047 dsc_0051 dsc_0054dsc_0057